Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

II edycja konkursu na najlepsze opracowania dylematów etycznych z rachunkowości

II edycja konkursu na najlepsze opracowania dylematów etycznych z rachunkowości


W dniu 3 lipca w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród "II edycja konkursu na najlepsze opracowania dylematów etycznych zrachunkowości". Kapituła Konkursu uwzględniając wyniki dokonanej przez jej członków dwukrotnej indywidualnej oceny prac, jednogłośnie przyznała:

  • nagrodę I stopnia pani Paulinie Kocińskiej za opracowanie dylematu etycznego w kategorii opisowej pt.:Obrót bezdokumentacyjny";
  • nagrodę II stopnia Zespołowi autorskiemu w składzie: pan Seweryn Rachwalski i pan Krzysztof Olech za opracowanie dylematu etycznego w kategorii opisowej pt.:Sumienny księgowy";(studenci Społecznej Akademii Nauk Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Świdnicy)
  • nagrodę III stopnia pani Marcelinie Słabiszewskiej za opracowanie dylematu etycznego w kategorii opisowej pt.Etyka czy praca - pracownik z dylematem";(studentka Społecznej Akademii Nauk Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Świdnicy)

Wyróżnienie dyplomami i nagrodami rzeczowymi w postaci książek Zespołowi autorskiemu w składzie: pani Adriana Neuwerth i pani Natasza Sikora za duży wkład pracy w opracowanie pt.: Programy lojalnościowe problemem ewidencyjnym przedsiębiorstw oraz dylematem etycznym jego księgowych"

dyplomy uznania dla:

  • pani Joanny Gajewskiej za pracę pt.: "Kumpel",
  • pana Pawła Tomków za pracę pt.:"Witam Panie Nowak",
  • pani Marioli Świebody za pracę pt.: „Przestroga dla pazernych",
  • pani Natalii Dudy za pracę pt.:"Sumienie prezesa",
  • pani Joanny Pyrc za pracę pt.:"Trudne wybory właścicieli - czy człowiek jest najważniejszy".

(Wszystkie osoby otrzymujące dyplomy uznania są studentami Społecznej Akademii Nauk Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Świdnicy)

Duże uznanie należy się dr Pawłowi Żurawiowi (Świdniczanin) opiekunowi merytorycznemu, który jest pracownikiem naszej uczelni.

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!