Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Udział naszych studentów w konkursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce


Udział naszych studentów w konkursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce


Niezależna komisja, złożona z wykładowców uczelni oraz ekspertów z dziedziny rachunkowości z całego kraju, oceniła kilkadziesiąt prac nadesłanych do siedziby Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w Warszawie. Wśród najlepszych znalazły się opracowania przygotowane przez studentów naszej uczelni pod kierunkiem dr. inż. Pawła Żurawia. Dyplomy i nagrody laureaci odebrali w Warszawie 3 lipca 2012 r.

Kapituła Konkursu uwzględniając wyniki dokonanej przez jej członków dwukrotnej indywidualnej oceny prac, jednogłośnie przyznała:

nagrodę II stopnia zespołowi autorskiemu w składzie: Seweryn Rachwalski i Krzysztof Olech za opracowanie dylematu etycznego w kategorii opisowej,
pt. „Sumienny księgowy”.

nagrodę III stopnia Marcelinie Słabiszewskiej za opracowanie dylematu etycznego w kategorii opisowej, pt. „Etyka czy praca – pracownik z dylematem”.

Dyplomy uznania przyznane zostały dla następujących studentów Społecznej Akademii Nauk Wydziału Zamiejscowego w Świdnicy:

  • Joanny Gajewskiej za pracę pt. „Kumpel”,
  • Pawła Tomkowa za pracę pt. „Witam Panie Nowak”,
  • Marioli Świebody za pracę pt. „Przestroga dla pazernych”,
  • Natalii Dudy za pracę pt. ”Sumienie prezesa”,
  • Joanny Pyrc za pracę pt. ”Trudne wybory właścicieli – czy człowiek jest najważniejszy”.


galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!