Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Profesor Balcerowicz w Świdnicy 29 kwietnia 2013 r.


Profesor Balcerowicz w Świdnicy 29 kwietnia 2013 r.


Niektórzy rozpoczęli już swój upragniony długi weekend majowy, niektórzy właśnie rozpoczynają kolejny tydzień pracy, a niektórzy, wspominają spotkanie z profesorem Leszkiem Balcerowiczem, które odbyło się w piątek w Sudeckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej.


Zarówno przedstawiciele kadry Społecznej Akademii Nauk, Wydziału Zamiejscowego w Świdnicy, jak i nasi studenci, brali udział w tym interesującym spotkaniu.

Zdobyliśmy także książkę „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów” wraz z podpisem autora - prof. Leszka Balcerowicza.

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!