Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Biesiada studencka 8 czerwca 2013 r.


Biesiada studencka 8 czerwca 2013 r.


W sobotę, 8 czerwca, w naszej uczelni odbyła się po raz pierwszy biesiada studencka. Była ona również okazją do zapoznania się z uczelnią dla tych, którzy planują w niej naukę oraz kontynuację kształcenia w Świdnicy.


- Chcieliśmy pokazać, jak bawią się nasi studenci, a tym przyszłym, zaprezentować naszą uczelnię, kadrę, ofertę szkoły oraz przyjazny klimat jaki panuje w Społecznej Akademii Nauk - podsumowała mgr Halina Wysokińska, dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Świdnicy.

- Biesiada w trakcie sesji miała też na celu odstresowanie ślęczących nad notatkami studentów. Taki miły wieczór na pewno dobrze im zrobi - dodała mgr Agnieszka Zajączkowska, prowadząca zajęcia z zarządzania.

Studenci II roku - Marta i Dawid przywitali przybyłych i przybliżyli historię placówki oraz zachęcali do wyboru świdnickiej uczelni.

- Zarządzanie, pedagogika, zdrowie publiczne to ciekawe i przyszłościowe kierunki. Atmosfera tutaj jest bardzo przyjazna. Cenne jest to, zwłaszcza dla osób pracujących, że placówka mieści się w centrum miasta, a zjazdy odbywają się co dwa tygodnie. Studiują tu ludzie w różnym wieku i o różnych charakterach, ale wszyscy dobrze się ze sobą porozumiewają - mówili.

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!