Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

4 października 2016 r. (wtorek) zapraszamy na Dzień Otwarty

Dnia 4 października 2016 r. (wtorek) zapraszamy na Dzień Otwarty Wydziału SAN w Świdnicy, który odbędzie się w godz. 17:00 - 19:00.

Każdy, kto przyjdzie na Dzień Otwarty w SAN w Świdnicy i zapisze się na studia, zostanie objęty promocją "0 zł wpisowego" i niższej o 50,00 zł opłaty rekrutacyjnej.

W czasie spotkania zaprezentujemy Państwu bogatą ofertę proponowanych kierunków studiów I , II i III stopnia oraz studiów podyplomowych w Społecznej Akademii Nauk.

W trakcie dni otwartych wyjaśnimy procedurę rekrutacyjną i doradzimy Państwu, który kierunek wybrać. Będą mieli Państwo także możliwość indywidualnej rozmowy z menadżerami kierunków, którzy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące przyszłych studiów.

Na dni otwarte zapraszamy do siedziby naszego Wydziału w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7 do sali nr 16.

Program:
  • 17.00 – prezentacja Uczelni
  • 17.30 – Rozwój osobowości a normy społeczne – pogadanka z wykładowcą-praktykiem
  • 18.30 – Zdrowe odżywanie – klucz do życia – pogadanka z wykładowcą-praktykiem

Dzień otwarty

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!