Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Oferta Społecznej Akademii Nauk w Łodzi

$title

Resocjalizacja z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną - NOWOŚĆ!!!


Program specjalności powstał w oparciu o konsultacje m.in. z przedstawicielami: zakładów karnych, policji, wojska, ośrodków resocjalizacyjnych, ośrodków pomocy społecznych, dyrektorów szkół różnych poziomów, kuratoriów i innych partnerów.

czytaj więcej...

$title

PEDAGOGIKA


Jeśli chcesz zmieniać świat musisz zacząć od zmiany postaw ludzi.

Od kształtowania ich świadomości, od wpajania wartości, umiejętności współżycia i poczucia odpowiedzialności za własne życie i za świat wokół. Wówczas pedagogika to wymarzone studia dla Ciebie. Dzięki wiedzy i umiejętności zdobytych na pedagogice w SAN poznasz metody kształtowania zarówno dzieci, jak i dorosłych.

czytaj więcej...

$title

ZDROWIE PUBLICZNE - SAN Łódź


Studia na kierunku Zdrowie Publiczne są przyszłościowe i pozwalają na monitorowanie dokonujących się zmian w systemie ochrony zdrowia w Polsce, które wymagają teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat nauk przyrodniczych, medycznych, ekonomicznych oraz społecznych.

czytaj więcej...

$title

BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE - SAN Łódź


Studia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe dają studentowi wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa i umiejętności rozwiązywania problemów w sytuacjach zagrożenia i kryzysu.

czytaj więcej...

$title

ZARZĄDZANIE - WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA


Absolwent kierunku Zarządzanie jest przygotowany do pracy w charakterze specjalisty analityka i menedżera w przedsiębiorstwach, organizacjach non-profit, jednostkach administracji publicznej, agencjach konsultingowych, a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

czytaj więcej...

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!